• همراه: 09121579125
  • تلفن: 02166251571
  • 24 ساعته

اخبار ما

گوسفند زنده در تهران

 گوسفند زنده در تهران

ارائه گوسفند زنده در تهران

دامداری اطمینان یکی از معتبرترین مراکز خرید گوسفند زنده با داشتن مجوز رسمی از وزارت بهداشت و میادین شهرداری در جهت ارائه و عرضه گوسفند زنده آماده خدمت رسانی می باشد. در این مرکز نحوه پرورش و رشد گوسفندان کاملا با استفاده از اصول و مزایا طبق قواعد تعیین شده می باشد.

مزیت مهم این مرکز در هنگام خرید دام زنده و خرید گوسفند شهرداری و تحویل دام  هزینه ی قصاب رایگان می باشد.همشهریان تهرانی عزیز شما میتوانید با خرید دام زنده از مجموعه دامداراری اطمینان هزینه ارسال دام زنده و گوسفند زنده در تهران را رایگان دریافت نمایید.

بسیاری از افراد جهت قربانی نمودن گوسفند در مراسم های عروسی و شادی، به هنگام ادای نذورات، عقیه و ... به تهیه و خرید گوسفند زنده بهداشتی می پردازند.اما اگر قصد خرید شما ذبح گوسفند نباشد و تنها جهت پرواری و یا روی آوردن به شغل دامداری قصد تهیه آن را داشته باشید، حتما لازم است به مواردی توجه فرمایید.

مواردی که در هنگام خرید گوسفند زنده باید به آن توجه شود

مهم ترین و اساسی ترین نکته سالم بودن دام می باشد. وجود حتی یک گوسفند مریض میان دام ، تمامی گوسفندان را مریض می کند و این ضرر بزرگی محسوب می شود. برای کسب اطمینان از سلامت دام دو راه وجود دارد : بررسی مشخصات ظاهری، بررسی مشخصات فیزیولوژیک
با در نظر گرفتن مواردی که در زیر به آن‌ها اشاره نموده ایم میتوانید با بررسی مشخصات ظاهری تا حد زیادی از سلامت دام اطمینان حاصل نمایید.
نشانه های ظاهری که باید به آن توجه کنید از جمله : بررسی تحرک و میزان جنب و جوش گوسفند زنده، اشتها گوسفند و میازن تمایل آن به خوردن علوفه، بررسی ظاهری پشم و موی دام که باید به صورت طبیعی بوده و به راحتی کنده نشوند، نداشتن آبریزش بینی، شکل ظاهری چشم بدون ابریزش و عفونت، گوش‌ها و بینی، ادرار و مدفوع، نشخوار گوسفند و… می‌باشد.

توجه داشته باشید که اطمینان از سلامت فیزیولوژیک نیازمند فرد متخصص در این زمینه مانند دامپزشک میباشد

شما عزیزان می توان با خیالی آسوده از مرکز فروش گوسفند زنده دامداری اطمینان ، گوسفند زنده خریداری نمایید. جهت خرید و کسب اطلاعات بیشتر با شماره های درج شده در وب سایت تماس حاصل نمایید.

گوسفند زنده

دامداری اطمینان، بزرگترین مرکز عرضه دام شهرداری و فروش گوسفند زنده شهرداری همراه با قصاب به تمام نقاط شهر تهران با نازلترین قیمت به صورت شبانه روزی به تمام نقاط تهران با پلاک رسمی.  
با ذبح اسلامی و تکه کردن گوشت.
جهت جشن، مهمانی، عروسی، نذری، حجاج، کربلائی، عقیقه یا قربانی حتی برای مصرف با بهترین دام زنده، گوسفند و گوساله در خدمت شما مشتریان عزیز پایتختی می باشد.
با باسکول دیجیتالی فنی و توزیع فنی.
  

اطلاعات تماس

شمال تهران: 02122616651
غرب تهران: 02144044310
مرکز تهران: 02188287626
شرق تهران: 02177516862
جنوب تهران: 02166557975
دفتر مرکزی: 02166552834
مدیریت:     09121579125