• همراه: 09121579125 - 09142671776
  • تلفن: 02166251571 - 02144589508
  • 24 ساعته

اخبار ما

همه چیز درباره پرورش گوسفندان|چرخه زندگی گوسفندان

همه چیز درباره پرورش گوسفندان

آیا می دانستید که نژادهای مختلف گوسفندان بیش از هر دام دیگری در جهان وجود دارند.پشم: بسیاری از مردم دوست دارند گوسفند را برای پشم پرورش دهند. آنها می توانند پشم را نگه دارند و منبعی از مواد رایگان برای تولید لباس های خود داشته باشند.آنها این امکان را دارند که پشم را به تنهایی بفروشند، و یا می توانند از آن نخ بسازند و بفروشند همین طور در لوازم مصرفی منازل خود این فقط تعدادی از استفاده های پشم  برای ایجاد درآمد خانه و همچنین خودکفایی است. گوشتبسیاری از مردم  گوشت گوسفند یا بره می خورند و علاقه زیادی به آن دارند. بنابراین، با پرورش گوسفند مردم یک منبع گوشت بیشتر برای مصرف خود و یک راه بیشتر برای ایجاد درآمد برای خانه خود دارند. شیر: شما ممکن است گوسفند را به عنوان یک منبع لبنی تصور نکنید، اما از شیر های گوسفندان می توان انواع و اقسام مصارف لبنی تولید کنند. آنها در واقع منبع خوبی از لبنیات برای یک قطعه کوچک زمین هستند.بنابراین برای افرادی که هکتارها و هکتار برای پرورش گاو ندارند، می توانند در عوض چند گوسفند  در مزارع کوچک خود پرورش دهند و شیر کافی برای تأمین هزینه خانواده خود داشته باشند.آیا تا به حال شنیده اید که شمارش گوسفند به خوابیدن کمک می کند؟ خوب، دلیلی برای آن وجود دارد. تعداد گوسفندها آنقدر زیاد است که می توانید از اینجا تا ابد بشمارید و به سختی به تمام نژادهای مختلف برسید. گوسفندهای پشمی: این گوسفندها احتمالاً همان چیزی هستند که شما بیشتر از دیدن آنها استفاده می کنید. آنها پشم بسیار ریز تولید می کنند و حدود ۵۰درصد از جمعیت گوسفندان را گوسفندان پشمی جهان را تشکیل می دهند.اما نیازی به گفتن نیست، آنها چیزهای کوچک بامزه ای هستند که هر بار که آنها را می بینید لبخندی بر لبان شما می نشاند.

Everything about raising sheep

جهت کسب اطلاعات بیشتر از قیمت ها با ما در ارتباط باشید

تماس با ما

  گوسفند پشمی بلند

 گوسفند پشمی بلند این گوسفندها بیشتر در آب و هوای خنک و مرطوب یافت می شوند. آنها در مناطق مانند انگلستان و اسکاتلند زندگی می کنند.اما آنها برای پشم ضخیم خود بزرگ شده اند. آنها پشمی تولید می کنند که قطر بیشتری دارد، اما به همین دلیل است که در آب و هوای سردتر خوب عمل می کنند. گوسفند گوشتی پشمی متوسط این گوسفندها می توانند پشمی با اندازه متوسط ​​تولید کنند. با این حال، آنها عمدتا برای گوشت خود پرورش می یابند، اما حدود 15٪ از جمعیت گوسفند جهان را تشکیل می دهند.بنابراین ممکن است برای شما نیز کمی آشنا به نظر برسند. در هر صورت، این یک گوسفند دو منظوره است که در اطراف ملک خود می توانید داشته باشید. گوسفند پشم فرش این گوسفند همان چیزی است که فرش از آن ساخته شده است. آنها دو لایه پشم روی بدن خود دارند.لایه ی  بیرونی پشم آنها  بسیار ضخیم و درشت است. این لایه ای است که تراشیده شده و به فرش ضخیم و بادوام تبدیل می شود. گوسفند مو گوسفند مو واقعاً زرق و برق دار هستند و در واقع من را به یاد یک بز با موهای بامزه می اندازند. این گوسفندان به جای پشم مو دارند. علاقه به این نژاد گوسفند در حال افزایش است زیرا آنها در حال حاضر در صدر فهرست ثبت در جهان هستند. گوسفند دم چاق این گوسفندها من را می خندانند دارند. اساساً آنها چربی زیادی را در دم خود ذخیره می کنند. آنها به تازگی معرفی شده اند. این گوسفند عمدتاً برای تولید گوشت و شیر استفاده می شود. نژادهای دم کوتاه این گوسفندها دم کوتاهی دارند که نیازی به لنگر انداختن ندارند.این نژاد از شمال اروپا منشا گرفته است. آنها به طور طبیعی بسیار بارور هستند. بنابراین، اگر به تعداد بیشتری برای یک منبع گوشت نیاز دارید یا اگر می‌خواهید آنها را پرورش دهید، ممکن است گزینه خوبی برای آن باشد. نژادهای پربار نژادی که بیش از همه در این گونه برای من متمایز است، گوسفند فین است. آنها به دلیل طبیعی بودن تولیدمثل کننده های بزرگ شناخته شده اند. بنابراین همانطور که در بالا ذکر شد، اگر به تعداد زیادی دام برای منبع گوشت نیاز دارید، یا اگر قصد دارید به عنوان وسیله ای برای حمایت از خانه خود پرورش دهید، ممکن است بخواهید یکی از این نژادها را در نظر بگیرید.  نژادهای اولیه این نژادها آن هایی هستند که بدون کمک زیادی از انسان زنده مانده اند. اگر در منطقه ای ناهموار زندگی می کنید که داشتن حیوانات سرسخت ضروری است، ممکن است بخواهید این نژاد را در نظر بگیرید.با این حال، طبیعی است که آن هایی که در این نژادها هستند هر از گاهی از نظر ظاهری متفاوت باشند، اما ویژگی های بقای یکسانی را نشان می دهند.  

Everything about raising sheep

 

گوسفند زنده دام زنده خرید گوسفند زنده

دامداری اطمینان، بزرگترین مرکز عرضه دام شهرداری و فروش گوسفند زنده شهرداری همراه با قصاب به تمام نقاط شهر تهران با نازلترین قیمت به صورت شبانه روزی به تمام نقاط تهران با پلاک رسمی.  
با ذبح اسلامی و تکه کردن گوشت.
جهت جشن، مهمانی، عروسی، نذری، حجاج، کربلائی، عقیقه یا قربانی حتی برای مصرف با بهترین دام زنده، گوسفند و گوساله در خدمت شما مشتریان عزیز پایتختی می باشد.
با باسکول دیجیتالی فنی و توزیع فنی.
  

اطلاعات تماس

شمال تهران: 02122616651 -02122186584
غرب تهران: 02144044310 - 02144020562
مرکز تهران: 02188287626
شرق تهران: 02177516862
جنوب تهران: 02166557975
دفتر مرکزی: 02144589508
مدیریت: 09121579125
شماره همراه : 09194722823-09142671776
              09333590824 - 09123590824

 

نقشه